Torsby Skidtunnel & Sportcenter logotyp, Startsidan

Instant online translation by Google Translate. We don't take any responsibility for the accuracy of the translation.

Sitemap

Träffa oss på Torsby Skidtunnel & Sportcenter

På Torsby Skidtunnel & Sportcenter samsas många aktörer. Det finns många fler som bidrar till att vårt fina träningscenter håller högsta kvalitet och de bästa förutsättningarna för en aktiv vistelse. Här visar vi den personal som du som besökare oftast kommer i kontakt med.

Kontakta ossöppnas i nytt fönster gärna!

Bokning och reception:

Tel. +46 (0)560-270 00
E-post: info@skidtunnel.se

Post- och besöksadress:

Torsby Skidtunnel & Sportcenter
Vasserudsvägen 11
685 93 Torsby

 

Thomas Stjerndorff

Thomas Stjerndorff

Kommunchef och Verksamhetsansvarig för Torsby Skidtunnel & Sportcenter.
E-post: thomas.stjerndorff@torsby.se


Oss träffar du på plats i skidtunneln, skidshopen och motionsspåren:

Micke Åström

Micke Åström

Micke är skidtunnelns nya stjärna som varvar receptionsjobb med teknikträning för både skidor, rullskidor, cykel och löpning.
E-post: micke@skidtunnel.se


Mia Gyllenberg

Mia Gyllenberg

"Multimia" är skidtunnelns mest tävlingsrutinerade skidcoach oavsett idrottsgren.
E-post: mia@skidtunnel.se


Anna Lindqvist

Anna Lindqvist

Tjejen som hittar alla svar ni söker inför ert besök på Torsby Skidtunnel & Sportcenter. Ses ofta på gymmet eller i motionsspåret tidigt på morgonen när hon laddar energi inför en arbetsdag.
E-post: anna@skidtunnel.se


Theréz Söderberg

Theréz Söderberg

Theréz är en motionerande sportälskare som trivs i serviceyrket. Både Vårruset, Borejoggen och Vasaloppet är avklarade och Kebnekajses topp är också besegrad.
E-post: therez@skidtunnel.se

Linda Danielsson

Linda Danielsson

Marknadsföringsansvarig som representerar den "vanlige motionären" och gillar alla klassikergrenarna utom att ta sig fram i kallt vatten.
Tjänstledig t.o.m. 180228.


Frida Johansson

Frida Johansson

Torsby Skidtunnel & Sportcenters allt i allo som håller koll på alla siffror.
E-post: frida.johansson@torsby.se

Leif Dedorsson

Leif Dedorsson

Som förman för Torsbys idrottsplatser är Leif mannen som ska ta vårat område mot nya höjder.
E-post: leif.dedorsson@torsby.se

Adam Nelin

Daniel Larsson

Vår nya kille med tunnelseende. Daniel ser till att snön och spåren alltid håller måttet.
E-post: daniel@skidtunnel.se

Adam Nelin

Peter Rådström

Adam Nelin

Kristoffer Martinsson, Fredrik Martinsson & Lasse Persson

Gänget på Allsport som servar dina skidor med gott renomé och hjälper dig att få både glid och fäste.
Tel. +46(0)560 27002
E-post: tunneln@allsport.se